Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
animator zabaw dla dzieci Warszawa.
Przyjęcia domowe

Drodzy gospodarze planujecie organizację, imienin, jubileuszu czy po prostu domówki ze znajomymi?

Jednak podczas spotkania chcecie zająć się gośćmi i z nimi poświętować ale dzieciom w tym samym czasie zapewnić świetną rozrywkę i opiekę? Jeśli tak, nie mogliście trafi lepiej!

animator dla dzieci na urodziny, wesela, komunie, eventy warszawa i okolice

ANIMATORZY ZABAW DLA DZIECI

Opieka połączona z animacją podczas uroczystości domowych stała się czymś powszechnym. Animator z pomysłem proponuje swoją pomoc przy tego typu przedsięwzięciach. Organizacja „drugiego przyjęcia” dla dzieci to nasza propozycja dla tych rodziców, którym brakuje czasu, możliwości jak i profesjonalnej wiedzy na to, aby wykonać animację składającą się m.in. z malowania buziek czy modelowania balonów . Wystarczy rzucić nam hasło, a zajmiemy się każdym aspektem imprezy dedykowanej małemu człowiekowi.

 

Wyjątkowy świat zabawy

Każda z prowadzonych przez nas animacji jest wyprawą w wyjątkowy świat magii. To podróż, z której małe smyki wracają z szerokim, szczerym uśmiechem na buzi. Opiekujemy się dziećmi w  wieku od 3 do 12 lat. Prowadzenie animacji dla najmłodszych odbywa się zawsze po konsultacjach z opiekunami. Istotne jest dla nas to aby dowiedzieć się jak najwięcej na temat dzieci, które spędzą z nami najbliższe godziny. Ta wiedza umożliwia nam zaproponowanie interakcji, które wpiszą się zarówno w wiek, jak i zainteresowania uczestników. Chętnie również wykorzystujemy pomysły i sugestię rodziców – jesteśmy otwarci w tym względzie na współpracę.
Domówka tylko z Animatorem z Pomysłem!

ZAMÓW ANIMATORA DO OPIEKI 

Recenzje

animator zabaw z pomysłem warszawa i okolice

Partnerzy

Copyright © 2024 Animator z pomysłem - animator zabaw dla dzieci Warszawa.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM