Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
animator zabaw dla dzieci Warszawa.
e-book
Książka "Animator z pomysłem w domu" została stworzona z myślą inspirowania oraz dania nowych niecodziennych zajęć, ćwiczeń a także zabaw.

Propozycje te są napisane prostym językiem a do ich wykonania wystarczy kilka przyborów codziennego użytku. Nad książką pracowali doświadczeni animatorzy, którzy znają oczekiwania rodziców oraz zainteresowania dzieci.

Dzięki naszej praktycznej wiedzy powstała owa książka składająca się z pięciu rozdziałów. Rozdział I - Rodzinne warsztaty, Rodział II - Prace plastyczne, Rozdział III- eksperymenty, Rozdział IV - Nauka w domu, oraz Rozdział V- Zabawy nieoczywiste. Każdy dział kryje w sobie wiele niespodzianek oraz atrakcji, które są niemalże nie spotykane co czyni go skarbnicą wiedzy.

Większość zabaw zawartych w książce wykonywaliśmy podczas naszych animacjach, tak więc zabawy są sparawdzone i z rekomendowane przez dzieci. Miłej zabawy.
KUP TERAZ ZA JEDYNE 12.99 zł

50 inspiracji na kreatywne spędzenie czasu z rodziną.
 

W środku PREZENT NIESPODZIANKA!

Image
Animator z pomysłem w domu za jedyne 12.99 zł.

Jak zamówić? 

Aby zamówić e-book "Animator z pomysłem w domu" w dwóch krokach należy:

1. Wpłacić 12.99 zł na numer konta:
32 1140 2004 0000 3202 7702 0340
w tytule podać adres mailowy, przez który będzie realizowane zamówienie.  
2. Wysłać potwierdzenie wpłaty na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Po przesłaniu maila z potwierdzeniem bankowym przelewu zastanie Państwu odesłany mailem plik pdf "Animator z pomysłem w domu" (zwykle do 30 minut).

Recenzje

animator zabaw z pomysłem warszawa i okolice

Partnerzy

Copyright © 2024 Animator z pomysłem - animator zabaw dla dzieci Warszawa.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM